OFERTA

Search our Site

Wiemy, że w pracy spędzamy średnio od 6 do 10 godzin, najczęściej w pozycji siedzącej, za biurkiem. W trosce o Wasze dobre samopoczucie chcemy zaproponować Wam kilka propozycji zagospodarowania przestrzeni biurowych. W standardowej ofercie posiadamy biurka z sześcioma rodzajami nóg.
Dalej kontenery, regały i szafy w różnych kolorach. Stosując różne stelaże oraz kolory umożliwimy Państwu spersonalizowanie stanowisk pracy. Ergonomia, tak istotna w aranżacji biura będzie możliwa dzięki szerokiemu asortymentowi naszych produktów. Nasze meble charakteryzuje staranność wykonania, dbałość o detale oraz wytrzymałość. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet nietypowe i niewymiarowe zamówienia i takie, których nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie – wystarczy tylko do nas napisać.

Zagospodarujemy strefę konferencyjną, strefę relaksu, a także kącik socjalny odpowiednio dobrany do Państwa potrzeb i specyfiki firmy. Jesteśmy pewni, że zapewnienie odpowiednich warunków, przyjaznej atmosfery pomieszczenia i pozytywnego nastawienia pracowników, dzięki naszym meblom, przełoży się na lepszą wydajność pracy.

Jeśli nie znalazłeś czegoś w ofercie - napisz do nas

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly.