POZOSTAŁE PROJEKTY

Search our Site

Wiemy, że w pracy spędzamy średnio od 6 do 10 godzin, najczęściej w pozycji siedzącej, za biurkiem. W trosce o Wasze dobre samopoczucie chcemy zaproponować Wam kilka propozycji zagospodarowania przestrzeni biurowych. W standardowej ofercie posiadamy biurka z sześcioma rodzajami nóg.
Dalej kontenery, regały i szafy w różnych kolorach. Stosując różne stelaże oraz kolory umożliwimy Państwu spersonalizowanie stanowisk pracy. Ergonomia, tak istotna w aranżacji biura będzie możliwa dzięki szerokiemu asortymentowi naszych produktów. Nasze meble charakteryzuje staranność wykonania, dbałość o detale oraz wytrzymałość. Jesteśmy otwarci na wszystkie, nawet nietypowe i niewymiarowe zamówienia i takie, których nie znaleźliście Państwo w naszej ofercie – wystarczy tylko do nas napisać.

Zagospodarujemy strefę konferencyjną, strefę relaksu, a także kącik socjalny odpowiednio dobrany do Państwa potrzeb i specyfiki firmy. Jesteśmy pewni, że zapewnienie odpowiednich warunków, przyjaznej atmosfery pomieszczenia i pozytywnego nastawienia pracowników, dzięki naszym meblom, przełoży się na lepszą wydajność pracy.

Jeśli nie znalazłeś czegoś w ofercie - napisz do nas

Pozostałe projekty


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE


POZOSTAŁE

Room Booking

Thanks for staying with us! Please fill out the form below and our staff will be in contact with your shortly.